Ex libris Vladimír Mikule. Žena a strom.
Barevný lept 11,2 x 6,7 cm. Signováno a datováno dole uprostřed tužkou.
Koutecký 55.
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)