Aukce

Samson.

Samson.

Praha, Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1987. Byblos svazek 21. OBr. Vloženo deset barevných leptů s akvatintou od Aleše Navrátila. Všechny grafiky signovány a datovány vpravo dole tužkou. CVelůkem 100 výtisků. Tento výtisk autorský.

Vyvolávací cena
1 000 Kč (1 182 Kč)

1 000 Kč (1 182 Kč)

Noční mlha.

(Khunová Anna) Noční mlha.

Stuchl, Vladimír (1922 - 1990)

Praha, Nadace Lyry Pragensis, 1993. Polyhymnia svazek 62. Lyra Pragensis svazek 86. OBr., fólie, 96 (4) s. Pět barevných kombinovaných technik signovaných tužkou Anna Khunová. Typografická úprava Jiří Liška. Vázal Jan Kotulán z atelieru Grál. Část nákladu vyšla v celokožené vazbě Zdeny Králové. Slepotiskové razítko Lyry Pragensis na patitulu. Celkem 200 číslovaných výtisků na papíře Hollar. Tento výtisk č. 105/200.

Vyvolávací cena
220 Kč (260 Kč)

245 Kč (289 Kč)

New diagnostic method for investigating normal and diseased brain.

(autogram) New diagnostic method for investigating normal and diseased brain.

Nepraš, Karel (1932 - 2002)

Plakát výstavy v Martinském paláci v Praze 28. - 30. dubna 1992. 69,1 x 49,8 cm. Na plakátě podpis Karla Nepraše s datací 1992.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

150 Kč (177 Kč)

Léto s Monikou.

Léto s Monikou.

Oboustranná kresba pastelkami 25,1 x 19,1 cm. Na rubu kresba pastelkami 25,5 x 16,5 cm. Nesignováno, nedatováno.

Vyvolávací cena
900 Kč (1 063 Kč)

The Night in Louisville.

The Night in Louisville.

Kresba modrou pastelkou 14,2 x 9,8 cm, karton. Nesignováno, datováno vpravo dole modrou pastelkou 1961. Na rubu barevný akvarel 8,8 x 5,7 cm. Okolo poznámky tužkou.

Vyvolávací cena
600 Kč (709 Kč)

ExL: Eva Nová.

ExL: Eva Nová.

Linoryt 5,4 x 4,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatovánp.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

150 Kč (177 Kč)

Akt.

Akt.

Zykmund, Václav (1914 - 1984)

Suchá jehla 14,8 x 9,8 cm. Nesignováno, nedatováno. Tisk na ručním papíře.

Chagall XXI., str. 317 - 319.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

Slovák.

Slovák.

Chatrný, Dalibor (1924 - 2012)

Dřevoryt 14,2 x 13,5 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Chatrný 46.

Chagall IV., str. 35 - 36.

Vyvolávací cena
100 Kč (118 Kč)

100 Kč (118 Kč)

Dvě dívčí hlavy.

Dvě dívčí hlavy.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Suchá jehla 10,5 x 8,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 55/60. Tisk na ručním papíře.

Chagall XV., str. 345.

Vyvolávací cena
170 Kč (201 Kč)

Klaun.

Klaun.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Suchá jehla 6,8 x 9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou K. Šafář 79. Tisk na ručním papíře.

Chagall XV., str. 345.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

Kresba tužkou 15 x 11,2 cm, ruční papír. Signováno na rubu tužkou, nedatováno.

Chagall IV., str. 35 - 36.

Vyvolávací cena
300 Kč (354 Kč)

František Halas.

František Halas.

Kuklík, Ladislav (1947)

Kombinovaná technika 14,5 x 14,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou L.Kuklík 76. Autorský tisk. Tisk na ručním papíře.

Chagall VI., str. 433 - 434.

Vyvolávací cena
500 Kč (591 Kč)

Kytice 80. Soubor 51 grafických listů.

(Antonová Alena, Chatrný Dalibor, Komárek Vladimír, Suchý Jiří) Kytice 80. Soubor 51 grafických listů.

Praha, n.vl., 1980.  Soukromý neprodejný tisk. Kartonové pouzdro s aplikovaným koženým štítkem na hřbetě. 2 s. textu + 48 volně vložených grafických listů různých technik a rozměrů. Vše signováno tužkou, některé listy datovány a číslovány. Autoři: Jiří Altmann, Alena Antonová, Karel Beneš, Marie Blabolilová, Josef Černý, Květa Fullierová, Josef Holler, Jaroslav Hořánek, Iva Hüttnerová, Jaroslav Cheben, Květa Jadrníčková, Jaroslav Kaiser, Jana Kasalová, Vladimír Komárek, František Kratochvíl, Ivan Kremláček, Jiří Lacina, Alena Laufrová, Ludmila Lojdová, Rudi Lorenz, Mikuláš Lubomírský, Václav Mathauser, Dalibor Matouš, Věruna Melčáková-Juneková, Marija Nekolová, Lubomír Netušil, Kornelie Němečková, Jiondřich Novák, Jana Ondrušová-Wünschová, Jan Antonín Pacák, Jiří Pavlík, Ladislav Rusek, Petr Sís, Miroslav Stuchlík, Vladimír Soukup, Jiří Suchý, Marie Michaela Šechtlová, Igor Ševčík, Vratislav Ševčík, Ruda Šváb, Nova Švábová, Petr Tamchyna, Jaroslav Uberlay, Vladimír Veselý, Zdeněk Vlach, Eva Vlasáková, Jiří Voves, Jan Weber, Vlasta Zábranský, Zdeněk Zálešák a Miroslava Zychová. Redakce Ivan Hrdina. Celkem 60 výtisků, tento č. 12.

Chybí grafický list Ivy Hüttnerové, Petra Síse a Miroslava Stuchlíka.

Vyvolávací cena
6 000 Kč (7 089 Kč)

Ilustrace na zadní předsádku knihy Alois Mikulka: Dům u pětiset básníků.

Kresba barevnými pastelkami 29,4 x 41,8 cm, čtvrtka. Nesignováno, nedatováno. Rok 1964. Vzadu poznámky tužkou pro tiskaře. Pasparta.

Mikulka, Alois: Dům u pětiset básníků. Brno, Krajské nakladatelství, 1964.

Vyvolávací cena
2 200 Kč (2 599 Kč)

2 200 Kč (2 599 Kč)

Pražský drožkař.

Pražský drožkař.

Dillinger, Petr (1899 - 1954)

Barevná litografie 35,8 x 24,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.

Chagall II, s. 45 - 46

Vyvolávací cena
200 Kč (236 Kč)

Květen 1945.

Květen 1945.

Mašek, Václav (1893 - 1973)

Dřevoryt 31,8 x 25,1 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Datováno a signováno vlevo dole v desce. Rok 1944. Tisk na ručním papíře.

Chagall VIII., str. 115.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

Dívka s knihou.

Dívka s knihou.

Svolinský, Karel (1896 - 1986)

Barevný dřevořez 30,4 x 26,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.

Chagall XV, str. 288 - 289.

Vyvolávací cena
250 Kč (295 Kč)

Alegorie vědy.

Alegorie vědy.

Bouda, Cyril (1901 - 1984)

Dřevořez 33,8 x 33,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.

Chagall I, str. 200 - 201.

Vyvolávací cena
300 Kč (354 Kč)

Zátiší s ovocem.

Zátiší s ovocem.

Bouda, Cyril (1901 - 1984)

Litografie s podtiskem 24,8 x 19 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1963. List č. 80/200. Dole uprostřed slepotiskové razítko SČUGH.

Chagall I, str. 200 - 201.

Vyvolávací cena
600 Kč (709 Kč)

Výtvarníkův stůl.

Výtvarníkův stůl.

Lukavský, Jaroslav (1924 - 1984)

Suchá jehla 21,5 x 15,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.

Chagall VII., str. 218 - 219.

Vyvolávací cena
300 Kč (354 Kč)