Karel Šafář

Mladý Faust.

Mladý Faust.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Lept 14,3 x 8,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou K. Šafář 76. List číslo 31/80. Tisk na ručním papíře.

Chagall XV., str. 345.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

Postava.

Postava.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Lept 16,8 x 8,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.

Chagall XV., str. 345.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

150 Kč (177 Kč)

Klaun.

Klaun.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Dřevoryt 17,6 x 15,4 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 37/200.

Chagall XV., str. 345.

Vyvolávací cena
220 Kč (260 Kč)

245 Kč (289 Kč)

23. 10. 2022 20:03

Z cyklu ilustrací ke knize: Robinson Jeffers - Pastýřka putující k dubnu. Mara. Hřebec grošák.

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Dřevoryt 22,9 x 16,8 cm. Signováno vlevo dole tužkou, nedatováno. List č. 69/70.

Chagall XV., str. 345.

Jeffers, Robinson: Pastýřka putující k dubnu. Mara. Hřebec grošák. Praha, Československý spisovatel, 1976.

Vyvolávací cena
250 Kč (295 Kč)

250 Kč (295 Kč)

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Dřevoryt 23 x 16,9 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 38/70.

Chagall XV., str. 345.

Vyvolávací cena
250 Kč (295 Kč)

250 Kč (295 Kč)

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Dřevoryt 22,8 x 16,9 cm. Signopváno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 30/70.

Chagall XV., str. 345.

Vyvolávací cena
250 Kč (295 Kč)

250 Kč (295 Kč)

Šafář, Karel (1938 - 2016)

Dřevoryt 23 x 16,9 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 33/70.

Chagall XV., str. 345.

Vyvolávací cena
250 Kč (295 Kč)

250 Kč (295 Kč)