Le sillon de la Mort.

(autogram) Le sillon de la Mort.

Kundera, Ludvík (1920 - 2010)

Brno, Skupina Ra, 1947. Edice Ra svazek 7. OBr., volně vložené listy, 14 (1) s. Překlad Pierre Fabricius. Frontispis signovaný tužkou Bohdan Lacina. Na patitulu věnování Ludvíka Kundery z 5.3. 1973. Celkem 300 výtisků.

Skupina Ra str. 135.

Výborný stav. Nerozřezáno.

Vyvolávací cena
500 Kč (591 Kč)

500 Kč (591 Kč)

Vzpomínka na krajinu bez měst.

Kundera, Ludvík (1920 - 2010)

Arch ručního papíru, nestr. Vlevo fokalk Miloše Korečka 17,9 x 13,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole černým perem Miloš Koreček 87. Vpravo tištěný text Ludvíka Kundery signovaný černým perem.

Vyvolávací cena
750 Kč (886 Kč)

775 Kč (916 Kč)

p.f. 82 Reichmannovi.

p.f. 82 Reichmannovi.

Reichmann, Vilém (1908 - 1991)

Originální fotografie 17,2 x 11,9 cm. Signováno a datováno černým perem dole uprostřed.

Chagall XII., str. 292 - 293.

Vyvolávací cena
600 Kč (709 Kč)

p.f. 83. Reichmannovi.

p.f. 83. Reichmannovi.

Originální fotografie 14,2 x 11,1 cm. Signováno a datováno černým perem dole uprostřed.

Chagall XII., str. 292 - 293.

Vyvolávací cena
600 Kč (709 Kč)

Trávy.

Trávy.

Zykmund, Václav (1914 - 1984)

Lavírovaná kresba tuší 25,3 x 16 cm. Signováno a datováno vpravo dole V. Zykmund 60.

Chagall XXI., str. 317 - 319.

Vyvolávací cena
1 200 Kč (1 418 Kč)

1 600 Kč (1 890 Kč)