P.F. 1970 Dalibor Chatrný.
Linoryt 11 x 11 cm. Signováno a datováno černým perem dole uprostřed.
Chagall IV., str. 35 - 36.
1. 12. 2019 00:02
1. 12. 2019 00:02
130 Kč (154 Kč)
130 Kč (154 Kč)
235 Kč (278 Kč)
235 Kč (278 Kč)
Dražitel č.35, 30. 11. 2019 23:57