Tinktury.
Lavírovaná kresba 12,3 x 5,5 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1970. Pasparta. Uvnitř nalepen štítek s popisem díla a určením sbírky, ze které pochází.
Chagall V., str. 269 - 270.
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
Dražitel č.1, 28. 11. 2019 10:01