Ryby.
Suchá jehla 7,9 x 17 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou VKomárek 63. List č. 1/25. Tisk na ručním papíře.
290 Kč (343 Kč)
290 Kč (343 Kč)
290 Kč (343 Kč)
290 Kč (343 Kč)
Dražitel č.4, 28. 11. 2019 10:36