Pozvánka na oslavu narozenin Tomáše Bíma.
Barevná litografie 28 x 19,3 cm. Signováno nahoře uprostřed v desce, nedatováno. Rok 1977.
Chagall I, str. 165 - 166. Dvořák 495.
360 Kč (425 Kč)
360 Kč (425 Kč)