F. Villon VI.
Barevný lept 13,2 x 7,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 2006. List č. 49/100. Montováno na karton.
Chagall I, str. 291 - 292.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
775 Kč (916 Kč)
775 Kč (916 Kč)
Dražitel č.17, 30. 11. 2019 23:10