Exl Jaroslav Horáček. Pocta moudrému klaunovi.
Barevný lept 13,2 x 8,9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou H. Čápová 2010. Montováno na karton. List č. 10.
Chagall I, str. 291 - 292.
450 Kč (532 Kč)
450 Kč (532 Kč)