(erotika) Krásná kniha plná parády.
Bez údajů, 1929. Plpg. vazba s intarzií a zlacením, volně vložené listy. 11 (1) s. textu + XV. reprodukcí perokreseb V.H. Brunnera. Text Kakejta (Eduard Bass). Soukromý, neprodejný tisk. Celkem 100 výtisků na japanu a 300 výtisků na holandu. Tento výtisk jeden z 300, č. 22.
Bubla 5733.
900 Kč (1 063 Kč)
900 Kč (1 063 Kč)
1 300 Kč (1 536 Kč)
1 300 Kč (1 536 Kč)
Dražitel č.6, 4. 6. 2016 20:49