Postavy z "Černých myslivců".
Místek, Karel Vacík, 1931. OBr. s aplikovaným štítkem, 12 (1) s. Ve frontispisu dřevoryt Leopolda Parmy signovaný a datovaný tužkou. Soukromý tisk věnovaný účastníkům IV. sjezdu moravských bibliofilů a exlibristů, který se konal 14. května 1931 v Moravské Ostravě. Celkem 150 číslovaných výtisků. Tento číslo 51.
Bubla 3572.
Hřbet vyšisován.
70 Kč (83 Kč)
70 Kč (83 Kč)