Památník z rodiny spisovatele Svatopluka Čecha.
Clpl. vazba s kovovými aplikacemi, podpisy z konce 19. století. Mimo jiné podepsáni spisovatelé Svatopluk Čech, dvakrát Eliška Krásnohorská a Vojtěch Pakosta, dále sestra Svatopluka Čecha a dvakrát jeho bratr. Památník obsahuje několik kreseb. Uvnitř vložena fotografie hrobu Svatopluka Čecha na Vyšehradě a dopis neznámého ctitele.
Vazba poškozena. Pozůstalost Josefa Drozena, člena České filharmonie, příbuzného spisovatele Svatopluka Čecha.
750 Kč (886 Kč)
750 Kč (886 Kč)
775 Kč (916 Kč)
775 Kč (916 Kč)
Dražitel č.26, 28. 11. 2020 23:40