Ilustrace.
Kresba tužkou 22 x 16,8 cm. Signováno vlevo dole značkou, nedatováno. Pasparta.
Toman I., str. 10 - 13.
Uprostřed papíru nepatrné stopy po ohnutí. Pozůstalost Ignáta Herrmanna.
29. 11. 2020 00:02
29. 11. 2020 00:02
3 500 Kč (4 135 Kč)
3 500 Kč (4 135 Kč)
5 100 Kč (6 026 Kč)
5 100 Kč (6 026 Kč)
Dražitel č.10, 28. 11. 2020 23:57