London. S. Mary Overy, Southwark.
Mědiryt 16,8 x 23 cm. Signováno a datováno vlevo dole v desce. Rok 1661. Pasparta.
Toman I, str. 357 - 359.
Stará grafika
Stará grafika
1 800 Kč (2 127 Kč)
1 800 Kč (2 127 Kč)