Oboustranná kresba.
1. Ptáček. Kresba černým perem 11 x 8,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. 2. Zajíc. Kresba černým perem 10 x 14 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Obě kresby na jednom kartonu.
Chagall IV, str. 148 - 149.
U kresby zajíce dvě skvrnky.
Ota Janeček
Ota Janeček
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
Dražitel č.30, 28. 11. 2020 23:53