Slovák.
Dřevoryt 14,2 x 13,5 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Chatrný 46.
Chagall IV., str. 35 - 36.
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)
Dražitel č.1, 26. 11. 2020 11:37