PF. 94. Dr. František Dvořák.
Barevná litografie 14,8 x 20,9 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno. Rok 1993. List č. 139/200.
Chagall IV, str. 17.
800 Kč (920 Kč)
800 Kč (920 Kč)