Růžičková M. Letící kůň a pes.
Barevný lept 8,9 x 13 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou H. Čápová 2009. Montováno na karton.
Chagall I., str. 291 - 292.
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
Dražitel č.16, 26. 6. 2021 13:29