Dvě původní litografie.
Praha, dva členové Spolku českých bibliofilů, 1929. OBr., nestr. Vloženy dvě litografie F.V. Eisenreicha signované a datované vpravo dole tužkou. Vyšlo u příležitosti výroční valné hromady a pátého bibliofilského večera Spolku českých bibliofilů. Na obálce podpisy nakladatelů. Celkem 300 výtisků, tento č. 101.
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)