Božena Němcová..
Barevný lept 19,7 x 11,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Eva Hašková 2021. List č. 49/100.
Chagall III., str. 85 - 86.
5. 12. 2021 00:02
5. 12. 2021 00:02
320 Kč (378 Kč)
320 Kč (378 Kč)
345 Kč (408 Kč)
345 Kč (408 Kč)
Dražitel č.37, 4. 12. 2021 23:57