Ex libris Šárka Halámková. Sluníčko.
Barevná litografie 8,3 x 6,1 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Olga Čechová 81. List č. 67/70.
Šetreda 180.
70 Kč (83 Kč)
70 Kč (83 Kč)