Zátiší s okounem.
Mědiryt 20,5 x 26 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo v desce. Nedatováno, rok 1944. List č. 165/200. Rám, pasparta, sklo.
Janča 899.
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
1 200 Kč (1 418 Kč)
Dražitel č.15, 7. 5. 2023 20:45