PF 1990 František Jelínek. Čtenářka.
Barevný lept 12,8 x 9,1 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou A. Antonová 89. List č. 52/100.
Vencl 96.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)