MV. Jan Zrzavý.
Suchá jehla 11,8 x 7,3 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno. Rok 1981.
Soupis SSPE č. 342.
NOVINKY
NOVINKY
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)