Introduction a la lecture de Benjamin Péret.
Paris, Le Terrain Vague & Association des amis de Benjamin Péret, 1965. OBr., volně vložené archy, katonové pouzdro s aplikovaným štítkem na hřbetě. 192 s. Ve frontispisu originální suchá jehla od Toyen, signována a číslována tužkou. V textu černovílé fotografie, které jsou montovány na papír. Celkem 75 výtisků na ručním papíře Holland Panneckock, z toho čísla 1 - 50 s originální suchou jehlou od Toyen. Zbylých 25 exemplářů značeno H.C. Tento výtisk jeden z 50-ti, číslo 31.
Výborný stav. Pouzdro místy ušpiněno.
Bibliofilie, Toyen
Bibliofilie, Toyen
38 000 Kč (44 897 Kč)
38 000 Kč (44 897 Kč)
38 000 Kč (44 897 Kč)
38 000 Kč (44 897 Kč)
Dražitel č.7, 5. 5. 2023 14:47