Zátiší.
Barevný lept 16,8 x 11,4 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 2005. List č. 82/100.
Chagall I., str. 46 - 47.
220 Kč (260 Kč)
220 Kč (260 Kč)
270 Kč (319 Kč)
270 Kč (319 Kč)
Dražitel č.18, 5. 11. 2023 21:23