Krajina.
Dřevoryt 13,7 x 7,9 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Tisk na ručním papíře.
Chagall VII, str. 22 - 23.
Vzadu zbytky lepenky po paspartování.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)