(Kristofori Jan) S námi 1944 - 1999.
Praha, Spolek českých bibliofilů a Klub Karla Kryla, 1999. OBr., pap. přebal, nestr. (29 s.). Litografie signovaná tužkou Jan Kristofori. Fotografie Karla Kryla v příloze. Obálka a typografie Martin Dyrynk. Vydáno k pátému výročí úmrtí a k nedožitým pětapadesátým narozeninám básníka a zpěváka Karla Kryla. Celkem 250 A a 250 B číslovaných výtisků. Tento č. A/110.
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)