Pastva.
Dřevoryt 12,3 x 26,1 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Bazovský 1940. Nalepeno na paspartě. Montováno na černý papír.
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)