Adam a Eva.

Pokorný, Václav (1914 - 2005)

Lept 29,8 x 19 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Datováno v desce vpravo dole. Rok 1995. List č. 9/30. Tisk na ručním papíře.

Chagall XI., str. 305 - 306.

Adam a Eva.

350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)

Dražitel č.21, 5. 11. 2023 19:27