Kameny.
Barevný lept 27,4 x 20,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 1980. List č. 1/3. Tisk na ručním papíře.
Chagall VII., str. 61 - 62.
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)