Detail z hřiště.
Barevná litografie 13 x 7,7 cm. Signováno a číslováno tužkou uprostřed. Nedatováno. List č. 27/120.
Chagall I., str. 165-166.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)