P.F. 1973 Dalibor Chatrný.
Serigrafie 14 x 10,6 cm. Signováno a datováno černým perem uprostřed.
Chagall IV, str. 35 - 36.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)