Ex libris A. Horáková. Polní kytička a text Kniha MUDr. A. Horákové.
Litografie s podtiskem 7,8 x 5,1 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1964.
Rybička 772.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)