Postava.
Barevná kombinovaná technika 33 x 23,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Istler 88. List č. 40/200. Tisk Lyry Pragensis, slepotisková značka dole uprostřed. Tištěno na ručním papíře z Velkých Losin. Pasparta, ochranná fólie.
Chagall IV., str. 100 - 101.
3 200 Kč (3 781 Kč)
3 200 Kč (3 781 Kč)