Okno.
Bez místa vydání (Semily), Vladimír Mikule, dr. Karel Samšiňák a dr. Jaroslav Vitáček, 1980. OBr., volně vložené listy, 29 (1) s. Vložen orig. dřevoryt od Vladimíra Komárka z roku 1979. Signováno a datováno uprostřed tužkou. Texty různých autorů. Obsahuje Soupis exlibris a novoročenek Vladimíra Komárka (pokračování). Výtisk č. 46/80.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)