Herní stolek.
Barevná litografie 10,6 x 8,1 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 139/150.
Chagall I., str. 165 - 166.
150 Kč (177 Kč)
150 Kč (177 Kč)
235 Kč (278 Kč)
235 Kč (278 Kč)
Dražitel č.26, 28. 10. 2017 22:44