P.f. 1956 Fr. Kozák. Zebín od Bradlce.
Algrafie 12,8 x 19,1 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole v kameni, nedatováno.
Janča 1135.
180 Kč (207 Kč)
180 Kč (207 Kč)
180 Kč (207 Kč)
180 Kč (207 Kč)
Dražitel č.18, 27. 10. 2017 15:20