Aukce

Vítr a voda.

Vítr a voda.

Vodička, Thimotheus (2010 - 1967)

Tasov, Marie Rosa Junová, 1946. OBr., 94 (3) s. Obálka, ilustrace a inicuály Gertruda Gubrová-Göpfertová.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

17. 5. 2024 10:00
19. 5. 2024 22:00

Lasička.

Lasička.

Walterová, Jitka (1947)

Barevný lept 4,6 x 3,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 168/200. Slepotiskové razítko Lyry Pragensis dole uprostřed.

Chagall XXI., str. 44 - 45.

Vyvolávací cena
50 Kč (59 Kč)

200 Kč (236 Kč)

17. 5. 2024 10:00
19. 5. 2024 22:00

To jsou řeči.

To jsou řeči.

Wernisch, Ivan (1942)

Praha, Martin Dyrynk, 1991. Slza svazek XIX. OBr., volně vložené archy, 21 s. Ilustrace autor. Vybral a typograficky upravil Martin Dyrynk. Tisk k Novému roku 1992. Za titulním listem věnování autora. v tiráži podpis Ivana Wernische a Martina Dyrynka. Celkem 250 číslovaných výtisků. Tento č. 25.

Vyvolávací cena
250 Kč (295 Kč)

350 Kč (414 Kč)

17. 5. 2024 10:00
19. 5. 2024 22:00

Baldamus a jeho dobrodružný život.

(Toyen) Baldamus a jeho dobrodružný život.

Wöhrle, Oskar (1890 - 1946)

Praha, Rudolf Škeřík, 1933. Symposion svazek 63. Clpl. vazba s ražbou a zlacením, kapitálek. 347 s. Přeložil Václav Nechleba. Ilustrace ve frontispisu, vazba a typografická úprava Toyen. Kromě vydání na papíře antik vyšlo 40 výtisků na papíře Pannekoek číslovaných I - XL a 300 výtisků na simili japanu číslovaných 1 - 200. Tento výtisk č. 108.

Bubla 5401. Ladman 144.

Vyvolávací cena
350 Kč (414 Kč)

350 Kč (414 Kč)

17. 5. 2024 10:00
19. 5. 2024 22:00

Balady.

(Mašek Václav) Balady.

Wolker, Jiří (1900 - 1924)

Praha, Václav Petr, 1940. OBr., papírový přebal, 68 (1) s. 11 dřevorytů a grafická úprava Václav Mašek. Na předsádce podpis Václava Maška. Kromě obyčejného vydání vyšlo 100 číslovaných výtisků na ručním papíře. Tento výtisk jeden z nich, č. 21.

Bubla 5405.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

200 Kč (236 Kč)

17. 5. 2024 10:00
19. 5. 2024 22:00

Ryba.

Ryba.

Zeman, Karel (1949)

Lept 4,4 x 3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 175/200. Slepotiskové razítko Lyry Pragensis dole uprostřed.

Chagall XXI., str. 220 - 221.

Vyvolávací cena
200 Kč (236 Kč)

300 Kč (354 Kč)

17. 5. 2024 10:00
19. 5. 2024 22:00

Světla východu.

(autogram, Zrzavý Jan) Světla východu.

Zeyer, Julius (1841 - 1901)

Praha, Svobodné Slovo - Melantrich, 1958. Clpl. vazba s ražbou, pap. přebal. 637 s. Obálka a ilustrace Jan Zrzavý. Uspořádal a závěrečnou studii napsal Dr. Pavel Poucha. Na titulním listě věnování Jana Zrzavého pro nakladatele Prokopa Laichtera. Datováno Vánoce 1958.

První vydání. Výborný stav.

Vyvolávací cena
900 Kč (1 063 Kč)

17. 5. 2024 10:00
19. 5. 2024 22:00

Dívka.

Dívka.

Zrzavý, Jan (1890 - 1977)

Lept 4,9 x 3,4 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1972. List č. 55. Rám, pasparta, sklo. Prémie Lyry Pragensis. Poznámka sběratele tužkou: "Jan Zrzavý - Salon Lyry Pragensis 1972. Komorní a jazzová hudba Bohuslava Martinů let pařížských. Ženské poprsí, lept".

Dvořák 39.

Vyvolávací cena
1 800 Kč (2 127 Kč)

3 700 Kč (4 372 Kč)

17. 5. 2024 10:00
19. 5. 2024 22:01

Profil dívky.

Profil dívky.

Zrzavý, Jan (1890 - 1977)

Lept 4,9 x 3,4 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1972. List č. 52. Rám, pasparta, sklo. Dle poznámky sběratele: "Salon Lyry Pragensis 1972. Komorní a jazzová hudba Bohuslava Martinů let pařížských.".

Dvořák 38.

Vyvolávací cena
1 800 Kč (2 127 Kč)

3 600 Kč (4 253 Kč)

17. 5. 2024 10:00
19. 5. 2024 22:01