P.F. 1966 Jiří Bouda.
Mědiryt 6,5 x 5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Jiří Bouda 65.
Chagall I., str. 201.
80 Kč (95 Kč)
80 Kč (95 Kč)
134 Kč (158 Kč)
134 Kč (158 Kč)
Dražitel č.1, 27. 5. 2016 11:39