PF 1970 Jiří Bouda.
Mědiryt 7,3 x 4,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole Jiří Bouda 69.
Chagall I., str. 201.
80 Kč (95 Kč)
80 Kč (95 Kč)