Já, bohém.

Rimbaud, Arthur (1853 - 1890)

Bez místa vydání, PhDr. Jaroslav Bránský, 1990. OBr., volně vložený arch papíru, nestr. (2s.). Linoryt signovaný a datovaný tužkou Orest Dubay. PF 1991. Tisk ke 100. výročí smrti Jeana Arthura Rimbauda. Exemplář. č. 52/200.

Já, bohém.

28. 10. 2018 00:12

180 Kč (213 Kč)
205 Kč (242 Kč)

Dražitel č.48, 27. 10. 2018 23:57