Já, bohém.
Bez místa vydání, PhDr. Jaroslav Bránský, 1990. OBr., volně vložený arch papíru, nestr. (2s.). Linoryt signovaný a datovaný tužkou Orest Dubay. PF 1991. Tisk ke 100. výročí smrti Jeana Arthura Rimbauda. Exemplář. č. 52/200.
28. 10. 2018 00:12
28. 10. 2018 00:12
180 Kč (213 Kč)
180 Kč (213 Kč)
205 Kč (242 Kč)
205 Kč (242 Kč)
Dražitel č.48, 27. 10. 2018 23:57