(Lhoták Kamil) Král růží paní Hussonové.

Maupassant, Guy de (1850 - 1893)

Praha, J.R. Vilímek, 1926. Clpl. vazba s ražbou a zlacením, 247 (1) s. Přeložili Jiří Karásek ze Lvovic a A. Veselý. Ilustrace V. Rottembourg a Ch. Morel. Na titulním listě podpis Kamila Lhotáka z roku 39. Na předsádce nalepeno Ex Libris Kamil Lhoták. Tříkolka před Eifelkou, zinkografie z roku 1944. 2. vydání.

Král růží paní Hussonové.

Ex Libris, Beletrie, Signované knihy

500 Kč (591 Kč)