Přístav.

Bím, Tomáš (1945)

Barevná litografie 11,5 x 8,4 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 77. List č. VII/VII.

Chagall I, str. 165 - 166.

Přístav.

400 Kč (473 Kč)