Úvahy o hlavě. Soubor 6 grafických listů.
Praha, n.vl., 1979. Edice Folio svazek 5. OBr., nestr. Šest volně vložených grafických listů, tři kombinované techniky a tři suché jehly. Rozměry cca 16,5 x 12 cm. Vše signováno a datováno tužkou vpravo dole. Tisk na ručním papíře z Velkých Losin. Autorský tisk.
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
Dražitel č.3, 25. 10. 2018 10:57