Podzim.

Velčovský, Josef (1945)

Barevná litografie 24 x 18,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Velčovský 82. List č. 8/100.

Chagall XIX., str. 249 - 251.

Podzim.

1 400 Kč (1 654 Kč)