Akt v krajině.
Barevná litografie 23,9 x 18,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Velčovský 84. List č. 3/85.
Chagall XIX., str. 249 - 251.
1 400 Kč (1 654 Kč)
1 400 Kč (1 654 Kč)