Pohár s ptáky.
Suchá jehla 23,9 x 12,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 20/60.
28. 10. 2018 00:29
28. 10. 2018 00:29
280 Kč (331 Kč)
280 Kč (331 Kč)
450 Kč (532 Kč)
450 Kč (532 Kč)
Dražitel č.16, 28. 10. 2018 00:14