Pohár s ptáky.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Suchá jehla 23,9 x 12,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 20/60.

Pohár s ptáky.

28. 10. 2018 00:29

280 Kč (331 Kč)
450 Kč (532 Kč)

Dražitel č.16, 28. 10. 2018 00:14