Vlajka a balon. Promenáda.
Dva lepty na jednom listě. Rozměry 3,3 x 8 cm a 3,5 x 8 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Kamil Lhoták 77. Rám, pasparta, sklo.
Štefek 434 a 433.
Lepty otištěny v knize Karel Sýs: Jan Neruda v Paříži. Praha, Spolek českých bibliofilů, 1977.
900 Kč (1 063 Kč)
900 Kč (1 063 Kč)
1 801 Kč (2 128 Kč)
1 801 Kč (2 128 Kč)
Dražitel č.22, 27. 10. 2018 20:54